Kadrę pedagogiczną w naszym przedszkolu stanowią głównie młodzi, ale doświadczeni i gruntownie wykształceni nauczyciele. Dzięki swej kreatywności i wyobraźni wykorzystują ciekawe koncepcje i formy pracy z dziećmi, co jest gwarancją nauczania na najwyższym poziomie. Indywidualne i pełne ciepła podejście tworzy atmosferę bezpieczeństwa, oraz zapewnia możliwość wszechstronnego rozwoju naszym przedszkolakom.

Przedszkole oferuję opiekę takich specjalistów jak pedagog-terapeuta i logopeda.

Nauczyciele posiadają pełne kwalifikacje uprawniające do pracy w przedszkolu wymagane przez MEN, dodatkowe szkolenia i kursy.

Pragnąc aby dzieci w naszym przedszkolu czuły się bezpiecznie, radosne i ciekawe świata stosujemy najnowsze metody pracy. Kadra systematycznie podnosi swoje kwalifikacje dzięki czemu dzieci opuszczające nasza placówkę będą dobrze przygotowane do nauki w szkole.

Na co dzień współpracują z nami: logopeda, pedagog specjalny, dogoterapeuta, fizjoterapeuta, pracownicy służby zdrowia oraz profesjonalni instruktorzy zajęć dodatkowych.

received_649865862523718 Marta i Michał Zawłoccy -założyciele przedszkola

mgr Marta Zejer-Zawłocka – dyrektor przedszkola

Absolwentka: Politechnika Białostocka, wydział Zarządzania

Kierunek: Marketing i zarządzanie

mgr Michał Zawłocki 
Absolwent: Politechnika Białostocka, wydział Zarządzania
Kierunek: Marketing i zarządzanie

Pomysł stworzenia przedszkola narodził się kiedy nasza córka skończyła roczek. Jak każdy rodzic staramy się zapewnić naszemu dziecku jak najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju. Szukając odpowiedniej placówki dla naszego dziecka postanowiliśmy wraz z mężem, sami stworzyć miejsce, które w pełni odpowiadać będzie naszym oczekiwaniom.
Moim marzeniem jest stworzenie ciepłego, przyjaznego miejsca, w którym dzieci rozpoczną swoją pierwszą edukację i gdzie będąc otoczone opieką serdecznej kadry będą z radością poznawać świat, zdobywać nowe umiejętności, zawierać pierwsze przyjaźnie, uczyć się samodzielności.

zdjecie Pani Adriana Frąckiewicz

mgr Adriana Karolina Jankowska – dyrektor ds pedagogicznych

Jestem absolwentką Uniwersytetu w Białymstoku. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną, magisterskie – uzyskując tytuł Menadżera oświaty oraz studia podyplomowe z Oligofrenopedagogiki. Wielką radość i satysfakcję daje mi możliwość oglądania, jak kształtują się dziecięce charaktery i zdobyte umiejętności, przemierzając drogę od malucha do starszaka. Pracując z dziećmi staram się nauczyć ich szacunku, empatii, współczucia, troski i samodzielności oraz dać im miłość i poczucie bezpieczeństwa. Uśmiech i radość moich podopiecznych jest dla mnie inspiracją, motywacją na każdy kolejny dzień i najlepszą nagrodą za poświęcony czas.

KADRA:

Grupa Krasnoludki – mgr Adriana Karolina Jankowska, mgr Natalia Gałązka

Grupa Smerfy –  mgr Natalia Gierasimiuk, lic Natalia Maciorkowska

Grupa Tygryski – mgr Paulina Plewko, mgr Marlena Bugieda

Grupa Troskliwe Misie – mgr Aneta Misiuk, lic Dominika Hrubczyńska

Grupa Rybki – lic Kinga Zdrodowska, Sylwia Garbowska

Grupa Pszczółki – mgr Tatjana Nowiczenko, mgr Aneta Orzechowska

Grupa Myszki – mgr Marzena Sylwestruk, mgr Monika Gąsowska

 

pedagog specjalny – mgr Kinga A. Bergiel

logopeda mgr Magdalena Kondrusik