Kadrę pedagogiczną w naszym przedszkolu stanowią głównie młodzi, ale doświadczeni i gruntownie wykształceni nauczyciele. Dzięki swej kreatywności i wyobraźni wykorzystują ciekawe koncepcje i formy pracy z dziećmi, co jest gwarancją nauczania na najwyższym poziomie. Indywidualne i pełne ciepła podejście tworzy atmosferę bezpieczeństwa, oraz zapewnia możliwość wszechstronnego rozwoju naszym przedszkolakom.

Przedszkole oferuję opiekę takich specjalistów jak pedagog-terapeuta i logopeda.

Nauczyciele posiadają pełne kwalifikacje uprawniające do pracy w przedszkolu wymagane przez MEN, dodatkowe szkolenia i kursy.

Pragnąc aby dzieci w naszym przedszkolu czuły się bezpiecznie, radosne i ciekawe świata stosujemy najnowsze metody pracy. Kadra systematycznie podnosi swoje kwalifikacje dzięki czemu dzieci opuszczające nasza placówkę będą dobrze przygotowane do nauki w szkole.

Na co dzień współpracują z nami: logopeda, pedagog specjalny, dogoterapeuta, fizjoterapeuta, pracownicy służby zdrowia oraz profesjonalni instruktorzy zajęć dodatkowych.

P1000859

 

Marta i Michał Zawłoccy -założyciele przedszkola

mgr Marta Zejer-Zawłocka – dyrektor przedszkola

Absolwentka: Politechnika Białostocka, wydział Zarządzania

Kierunek: Marketing i zarządzanie

mgr Michał Zawłocki 
Absolwent: Politechnika Białostocka, wydział Zarządzania
Kierunek: Marketing i zarządzanie

Pomysł stworzenia przedszkola narodził się kiedy nasza córka skończyła roczek. Jak każdy rodzic staramy się zapewnić naszemu dziecku jak najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju. Szukając odpowiedniej placówki dla naszego dziecka postanowiliśmy wraz z mężem, sami stworzyć miejsce, które w pełni odpowiadać będzie naszym oczekiwaniom.
Moim marzeniem jest stworzenie ciepłego, przyjaznego miejsca, w którym dzieci rozpoczną swoją pierwszą edukację i gdzie będąc otoczone opieką serdecznej kadry będą z radością poznawać świat, zdobywać nowe umiejętności, zawierać pierwsze przyjaźnie, uczyć się samodzielności.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 mgr Monika Szulc – dyrektor ds dydaktycznych, logopeda

Absolwentka wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku na kierunkach pedagogika rewalidacyjna oraz edukacja Wczesnoszkolna z Wychowaniem przedszkolnym. Ukończyła Podyplomowe Studia Logopedyczne na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studia podyplomowe: Zarządzanie Oświatą, Surdopedagogika, Terapia pedagogiczna, Autyzm (Edukacja i rewalidacja osób ze spektrum autyzmu) na Wyższej Szkole Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, w tym między innymi: „Diagnoza i Terapia ręki – I i II stopnia”, „Terapie wspomagające rozwój i funkcjonowanie osób z autyzmem”, „Pomoc psychologiczno-pedagogiczna – praktyczne rozwiązania”, „Wykorzystanie elementów metody verbotonalnej w terapii dzieci z zaburzeniami w komunikacji językowej” cz.1., „Diagnoza i terapia autyzmu”, „Wspomaganie dziecka w rozwijaniu mowy i myślenia – rodzaje zajęć, wskazówki metodyczne”, „Kurs z zakresu Podstawowej Pierwszej Pomocy”. Pracuje z dziećmi z autyzmem od 2012 roku, natomiast jako logopeda od 2014 roku. Od października 2017r. studentka Studiów Podyplomowych – kierunek Neurologopedia w Zakładzie Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS w Lublinie.

KADRA:

Grupa Troskliwe Misie – mgr Aneta Misiuk
mgr Kinga Anna Bergiel
Grupa Smerfy – mgr Tatjana Nowiczenko
mgr Marzena Sylwestruk
Grupa Liski – mgr Adriana Karolina Frąckiewicz
mgr Natalia Gałązka
Sylwia Kuryłowicz
Grupa Myszki – mgr Natalia Gierasimiuk
mgr Monika Gąsowska
Grupa Tygryski – lic Elwira Olendzka
lic Paulina Plewko