Placówka

ul. Staszica 12

Kim jesteśmy

Kilka słów o nas

Prywatne Przedszkole Bajkowa Kraina w Białymstoku rozpoczęło swoją działalność 1 stycznia 2015 roku.

Misją naszego przedszkola jest wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami, zapewniając mu bezpieczne warunki do zdobywania wiedzy i poznawania świata.

Nasze przedszkole powstało z miłości do dzieci i pasji tworzenia dla nich bezpiecznego, rozwijającego ich umiejętności miejsca, do którego z uśmiechem i radością będą przychodzić.

Nasze priorytety
wychowawcze i edukacyjne

Indywidualny kontakt

Bliska współpraca z rodzicami

Nauka poprzez zabawę

Edukacja językowa

Aktywność ruchowa

Zobacz jak to u nas wygląda

W naszej galerii

FAQ

Prywatne Przedszkole Bajkowa Kraina przy ul.Boboli 47 otwarte jest w godzinach 7.00 – 17.30, oddział Terapeutyczny przy ul. Staszica 12 otwarty jest w godzinach 7.30 – 16.30.

Tak, serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej placówki po uprzednim telefonicznym (kom. 790-225-656) lub e-mailowym (bajkowakraina.przedszkole@gmail.com) umówieniu się. Pełne dane teleadresowe dostępne są w dziale Kontakt.

Tak, do dwóch placówek, są przyjmowane dzieci w pampersach.

Wszystkie dzieci ubezpieczone są od następstw nieszczęśliwych wypadków. Rodzice/Opiekunowie ponoszą dodatkowe koszta związane z ubezpieczeniem.

Przedszkole zamknięte jest w soboty i niedziele oraz święta i wszystkie inne dni ustawowo wolne od pracy. Przedszkole pracuje przez cały rok szkolny z wyjątkiem 2 tygodniowej przerwy wakacyjnej, kiedy prowadzona jest inwentaryzacja oraz prace remontowe. Dodatkowo dyrektor przedszkola, zgodnie z regulaminem i kalendarzem na nowy rok szkolny, może ustanowić dni dodatkowo wolne od pracy i przedstawia je podczas pierwszego zebrania organizacyjnego we wrześniu.
Tak. przedszkole zapewnia wyżywienie zgodnie z zaleceniami alergologa. Szczegółowych informacji udzielą Państwu wychowawczynie poszczególnych grup.